Zaburzenia nastroju i ataki agresji

Witam. Jestem 10 m-cy po porodzie. Mąż twierdzi, że wpadam z depresji w skrajną, nieuzasadnioną wściekłość mam absurdalnie niską tolerancję stresu. Oprócz podwyższonego androsendionu i nsuliny mam dziwne wyniki kortyzolu który na czczo wynosi 27,00 (norma od 4-22), a wieczorem tyko 1,5 (norma od 3,00-16,00). czy to może byc powodem mojej jędzowatości, oraz GDZIE (w jakim organie) szukać (nadnercza podobno w usg prawidłowej budowy).Tarczyca 1 płat wycięty ale po euthyroxie tsh i ft4w normie.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ /np.: PZP/ lub prywatnie. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
A zaburzenia hormonalne - proszę kontynuować leczenie u endokrynologa.