Zaburzenia nastroju i czarne myśli

Witam. Mam 31 lat, 2 dzieci i męża. Pracuje, uczę się. Moje życie- praca -Dom.Na codzień wesoła. Ostatnio ciągle myślę o złych rzeczach. Ze będę mieć wypadek, że dziecko wypadnie prze balkon jak mnie nie ma, a lot samolotem to horror.Nie chcę mi się nic. Robię bo muszę. Często krzyczę na dzieci, męża, bo tak mi lżej. Jak widzę osobę która dziwnie się zachowuje uciekam z tramwaju w obawie przed jakimś atakiem. Mój ddzien w mojej głowie to natłok zlych myśli. Mam tiki nerwowe, pociągami nosem itp.

Witam Panią,
Przypuszczam że stan, w którym Pani się znajduje bardzo utrudnia funkcjonowanie i jest bardo męczący. Zakłóca też Pani relacje z najbliższymi.
Rozumiem że szuka Pani pomocy.
Najlepiej będzie jeżeli zgłosi się Pani do psychoterapeuty i lekarza psychiatry na konsultacje. W bezpośrednim kontakcie będzie możliwe ustalenie co Pani jest i jakie formy pomocy będą dla Pani optymalne.
Proszę nie zwlekać i zadbać o siebie.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska,
http://www.psychologlublin24.pl/

Dzień dobry, nie wiem, co ma pani na myśli pisząc "ostatnio" - jaki to okres, jeżeli jednak utrzymuje się od około miesiąca i nie mija zachęcam do konsultacji z psychologiem, który zdiagnozuje pani objawy i zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawam