Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia nastroju i czarne myśli

Witam. Mam 31 lat, 2 dzieci i męża. Pracuje, uczę się. Moje życie- praca -Dom.Na codzień wesoła. Ostatnio ciągle myślę o złych rzeczach. Ze będę mieć wypadek, że dziecko wypadnie prze balkon jak mnie nie ma, a lot samolotem to horror.Nie chcę mi się nic. Robię bo muszę. Często krzyczę na dzieci, męża, bo tak mi lżej. Jak widzę osobę która dziwnie się zachowuje uciekam z tramwaju w obawie przed jakimś atakiem. Mój ddzien w mojej głowie to natłok zlych myśli. Mam tiki nerwowe, pociągami nosem itp.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Skala zapominania

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pani trudności i zaproponować stosowne postępowanie (np.: psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

umów wizytę 0

Witam Panią,
Przypuszczam że stan, w którym Pani się znajduje bardzo utrudnia funkcjonowanie i jest bardo męczący. Zakłóca też Pani relacje z najbliższymi.
Rozumiem że szuka Pani pomocy.
Najlepiej będzie jeżeli zgłosi się Pani do psychoterapeuty i lekarza psychiatry na konsultacje. W bezpośrednim kontakcie będzie możliwe ustalenie co Pani jest i jakie formy pomocy będą dla Pani optymalne.
Proszę nie zwlekać i zadbać o siebie.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska,
http://www.psychologlublin24.pl/

umów wizytę 0

Dzień dobry, nie wiem, co ma pani na myśli pisząc "ostatnio" - jaki to okres, jeżeli jednak utrzymuje się od około miesiąca i nie mija zachęcam do konsultacji z psychologiem, który zdiagnozuje pani objawy i zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawam

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety