Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia nastroju i czarne myśli

Witam. Mam 31 lat, 2 dzieci i męża. Pracuje, uczę się. Moje życie- praca -Dom.Na codzień wesoła. Ostatnio ciągle myślę o złych rzeczach. Ze będę mieć wypadek, że dziecko wypadnie prze balkon jak mnie nie ma, a lot samolotem to horror.Nie chcę mi się nic. Robię bo muszę. Często krzyczę na dzieci, męża, bo tak mi lżej. Jak widzę osobę która dziwnie się zachowuje uciekam z tramwaju w obawie przed jakimś atakiem. Mój ddzien w mojej głowie to natłok zlych myśli. Mam tiki nerwowe, pociągami nosem itp.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Dziecko z ADHD w szkole

ADHD to zespół nadpobudliwości ruchowej. Dotyka on najczęściej dzieci. Jak uczeń z ADHD może funkcjonować w szkole. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Dzień dobry, Proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pani trudności i zaproponować stosowne postępowanie (np.: psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

umów wizytę 0

Witam Panią, Przypuszczam że stan, w którym Pani się znajduje bardzo utrudnia funkcjonowanie i jest bardo męczący. Zakłóca też Pani relacje z najbliższymi. Rozumiem że szuka Pani pomocy. Najlepiej będzie jeżeli zgłosi się Pani do psychoterapeuty i lekarza psychiatry na konsultacje. W bezpośrednim kontakcie będzie możliwe ustalenie co Pani jest i jakie formy pomocy będą dla Pani optymalne. Proszę nie zwlekać i zadbać o siebie. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Bukowska, http://www.psychologlublin24.pl/

umów wizytę 0

Dzień dobry, nie wiem, co ma pani na myśli pisząc "ostatnio" - jaki to okres, jeżeli jednak utrzymuje się od około miesiąca i nie mija zachęcam do konsultacji z psychologiem, który zdiagnozuje pani objawy i zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawam

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety