Zaburzenia nastroju i myśli samobójcze

wiem ze moge dostac pomoc tyle ze to i tak mi nie pomoze na prawde czuje ze wszystko ze mnie uchodzi i poddaje sie sam juz nie mam sily z tym walczyc na prawde czy naj lepszym wyjsciem nie bylo by odejsc z tad bo na prawde od soboty zjadlem 2 posilek moge jesc ale nie chce po prostu to wszystko mnie przeroslo roztanie z kobieta i odsuniecie sie calej rodziny

Dzień dobry!

Depresja jest chorobą, która odbiera siły do życia, wiarę w jego sens i możliwość poprawy.
Jednak kiedy łamiemy nogę, nie myślimy "nie ma sensu złożyć złamania i założyć gipsu - niech już sobie zostanie taka złamana".
Kiedy chorujemy - należy podjąć właściwe leczenie.
Leczenie depresji polega na przyjmowaniu leków i podjęciu psychoterapii. Zapewniam, że jest możliwe, żeby poczuł się Pan lepiej, nauczył się lepiej radzić sobie ze swoimi kłopotami i przestał odczuwać myśli samobójcze.
Wiele osób, które kiedyś czuło się dokładnie tak samo jak Pan, dziś odczuwają ogromną poprawę i cieszą się, że podjęły leczenie i odzyskały zdrowie.

Pozdrawiam!

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa. Farmakoterapia i psychoterapia pomogą Panu poradzić sobie z tej sytuacji, a także odnaleźć na nowo cel i sens życia.