Zaburzenia nastroju, myśli samobójcze oraz nadużywanie alkoholu

mam 56 lat od 3 tygodni nie umie sobie poradzic fachania nastroju placz mysli samobujcze wszystko mnie denerwuje i bardzo czesto siegam do kieliszka

Dzień dobry, nie pisze pani o przyczynach takiego stanu rzeczy, czy wydarzyło się coś w pani życiu. Zachęcam do kontaktu s psychologiem w celu postawienia pełnej diagnozy oraz ewentualnego rozpoczęcia psychoterapii. Pozdrawiam.

Witam,
Pani złe samopoczucie może mieć różne podłoże a alkohol tylko nasila Pani objawy. Aby ustalić przyczynę i dalszy sposób postępowania konieczna jest fachowa pomoc.
Proszę nie lekceważyć problemu i bezzwłocznie, zgłosić się na wizytę do lekarza psychiatry do Poradni Zdrowia Psychicznego.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl