Zaburzenia nastroju u 19-latki

Od ponad 2 lat mam problem ze swoim nastrojem.Co pewien czas często bardzo krótki bo mx 2 tygodnie mam 1/2 dniowy ,,dołek,,.Jednak mimo ,że trwa on krótko bardzo przeszkadza mi w zyciu nie widze wtedy zadnego sensu,płacze i spie przez 3/4czasu nei moge nic zrobić niczym tego przewalczyć.biegam ,staram sie byc osoba aktywna ale jak nadejdzie ten czas to nic nie działa nie jestem wtedy w stanie zmobilizowac sie do zycia.mam tez delikatne podniesienia nastroju czasem nieadekwatne do sytuacji.

Proszę zgłosić się do specjalisty psychologa, który dokona właściwej diagnozy po osobistej rozmowie z Panią. Być może stan, jaki Pani opisuje jest cyklotymią - wtedy podjęcie psychoterapii zdecydowanie zrównoważy Pani nastrój i pozwoli spokojnie funkcjonować na co dzień. Jednakże, aby podjąć jakiekolwiek kroki terapeutyczne potrzebna jest diagnoza ustalona przez specjalistę po osobistej wizycie - niestety porada online jest tutaj niewystarczająca i nie daje żadnych podstaw do działania. Powodzenia.