Zaburzenia nerwicowe i natrętne myśli o chorobie

witam mam 22lata od 3msc lecze sie lekami antydepresyjnymi stwierdzono u mnie zaburzenia nerwicowe moje objawy som takie ze caly czas mam w glowie tom samom mysl w kierunku mojej choroby ze w myslach opisuje sie tylko i wylacznie moje objawy mam tez cos takiego ze co niewezne do reki to musze powachac ,w pracy sprawdzam po wiele razy czynnosc ktorom wykonalem .mam problemy w skupieniu sie na jakiej kolwiek czynnosci .ciagle sobie podspiewuje pod nosem zebym nie myslal o tego typu zeczach

Oprócz farmakoterapii i spotkania z lekarzem psychiatra, warto żeby skorzystał Pan także z psychoterapii. To najlepsza metoda radzenia sobie z zaburzeniami nerwicowymi takimi jak leki, natręctwa itp.