Zaburzenia nerwicowe z napadami lękowymi

Witam mam problem i nie wiem czym on może być spowodowany otóż mam zaburzenia nerwicowe z napadami lekowymi teraz jest już poprawa gdyż nie miewam takich leków uczęszczam do psychologa dopiero 2 wizyta. Lecz dlaczego jestem wybuchowa zloszcze się szybko płacze a po wszystkim znów się źle czuje dokuczają mi różne objawy drzenia uczucie bujala się zapadania wzdęcia odbijanie

Witaj, myślę, że psycholog jest osobą, która Ci pomoże. Jednak jeżeli nie będziesz zadowolona zgłoś się do psychoterapeuty.
Wybuchowość i agresywność to symptomy kumulacji stresu, natomiast inne objawy
to mogą być śkutki uboczne brania lekarstw.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza