Zaburzenia nerwicowo-lękowe oraz cukrzyca a wyniki badań krwi

Zaburzenia nerwicowo-lękowe oraz cukrzyca. Xanax SR 20 3 x, Lafactin 150 3x, Lisiprol HCT. Ostatnia morfologia: - RBC 5,9 (4,5-5,9) - HCT 53,3 (41,0-53,0) - SD 48 (37-46) - Limfocyty 19,7 (20,0-50,0) - Neutrofile 73,4 (40,0-70,0) - Amylaza 135 (28-100) - Kreatynina 1,281 (0,70-1,20) RTG płuc, tarczyca inne czynniki OK. Obecnie jeszcze Cipropol 500 2x przeziębienie dróg moczowych (praca fizyczna na zimnie). Czy mam się martwić? Lekarz rodzinny mówi, że nie. Cuk. bez leków - HbA1c w normie.

Witam,

jeżeli konsultował Pan swoje wyniki badań z lekarzem prowadzącym, który stwierdził, że są one w normie to myślę, że warto mu zaufać. Jeżeli leczy się Pan na zaburzenia lękowe to oprócz farmakoterapii warto wdrożyć psychoterapię.Odpowiednią pomoc uzyska Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego w ramach NFZ lub w gabinecie prywatnie.

Pozdrawiam.