Zaburzenia oddechu po ciąży

Witam w czasie ciąży ważyłam 90 kg po ciąży przytyłam ponad 30 kg w błyskawicznym tempie chociaż unikam tłuszczy jak i nie jadam słodkości nadal tyję i borykam się od roku po ciąży z problemem wagowym włosy szybko się przetłuszczają jak i również dość często tracę wieczorami podczas snu oddech dusząc się na takim poziomie że nie umiem złapać przez około 3 min tchu co mnie również przeraża co w tym przypadku mam zrobić ponieważ robiłam badania wszystko niby jest ok ale jednak coś jest na rzeczy..

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

otyłosć jest przyczyną bezdechu śródsennego, proszę jak najszybciej unormować wagę, polecam wizytę w gabinecie dietetycznym.

Pozdrawiam serdecznie