Zaburzenia oddychania i bóle w klatce piersiowej

Witam uprzejmie Jestem kobietą w wieu 42 lat. Zauważyłam, że od kilku tygodni mam problemy z oddychaniem, mianowicie mam wrażenie, że za każdym wdychanym powietrzem, nie za każdym razem jest jego rotacja, do serca,tj,odczuwam, jakby brakowało mi powietrza. Dopiero po kilku próbach odczuwam ulgę. Najgorzej jest wtedy,gdy potrzebuję powietrza, odycham glęboko, tak że czasem odczuwam ból. zauważyłam,że najlepiej czuję sie rano, gorzej w dzień i wieczorem. Proszę o opdowiedź Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem. Proponuję wykonać podstawowe badania oraz EKG.