Zaburzenia oddychania, osłabienie a morfologia

witam. ostatnio bardzo slabo sie czuje, ciezko mi sie oddycha, wszystko mnie boli najbardziej plecy i głowa z przodu. zaraz mam zadyszke. cierpie tez na nerwice zoładka i jelit. ale kiedy dam rade to jem normalnie. zrobilam badania kilka dni temu i hemoglobina wynosi 11,7 a hematokryt34,40 eozynofile0,09 erytrocyty 3,9, plytki krwi 222. mam 23 lata i waze 48 kg. czy to moze byc cos powaznego skoro wyniki sa nieznacznie ponizej normy a ja tak słabo sie czuje...?

Magdalena Mroczek

Parametry dotyczące krwinek czerwonych są obniżone, co może być przyczyną zmęczenia.Lekarz rodzinny powinien wyjaśnić przyczynę anemii i zalecić leczenie.

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogę wiązać się z różnymi jednostkami chorobowymi. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.