Zaburzenia oddychania po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Witam. Jestem 5.5 m-ca od operacji kregoslupa ledzwiowego. Mialam wypadek w pracy-upadek z wysokosci-peknieta kosc ogonowa i kregoslup (61 lat).Do tej pory roznie bywalo, ale jakos sobie radzilam.Po ostatniej wizycie na fizjoterapii zaczelam intensywniej/zgodnie z zaleceniem/cwiczyc.Wczoraj wieczorem zaczelam odczuwac dziwny bol-nie moge gleboko odetchnac i obojetnie w jakiej jestem pozycji czuje bol w okolicy umiejscowienia szyny.Jestem w uk i problemem jest dokladne okreslenie bolu.Co to jest?

Witam, według mnie, jest to ucisk odkręgosłupowy nerwu mniej więcej na wysokości Th3-Th5 który odpowiada za prawidłowe działanie mięśni oddechowych w tym przepony. Proponuję udać się do lekarza, lub znaleźć naprawdę dobrego chiropraktyka, który odbarczy Pani korzenie nerwowe.
Pozdrawiam