Zaburzenia oddychania u 13-latki

Proszę o pomoc. Moja córka 13-letnia od jakiegoś czasu bardzo ale to bardzo szybko się bardzo męczy. Ma płytki oddech, również się jej ciężko oddychać tzn. Nie może złapać często pełnego oddechu a jak już chce odetchnąć to czuje taką blokadę w środku. Ciśnienie ma często 90/60,80/50 a puls 60-70. Mocz oddaje 3-4 razy dziennie w małej ilości. Czasami czuje także takie mocne bardzo micne bicie serca ale nie ma kołatania. Również ma prawie cały czas lodowate dłonie i stopy nawet w lecie.Co jej jes

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza, wymaga dodatkowych badań.