Zaburzenia oddychania u 6-tygodniowego dziecka a wiotkość krtani

Witam, u mojego 6 tygodniowego synka słychać dziwne oddychanie, tak jakby miał katar i zatkany nos. Za każdym razem kiedy oczyszczam mu nosek, coś z niego wyciągam, jednak nic mu się z niego nie sączy, nawet kiedy kicha. Jest karmiony mlekiem modyfikowanym. Mam też wrażenie, że jest rozdrażniony. Pediatra mówi, ze to wiotkość krtani, ale czy na pewno? Czy to możliwe, że jednak katar?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.