Zaburzenia odżywiania i brak wsparcia od rodziców

powiedziałam rodzicom że mam problemy z odżywianiem a oni na to że nigdy nie widzieli mnie żebym miała napady jak bulimiczka i powiedzieli że później uznają mnie za chorą psychicznie i że to zostanie w papierach później z bulimii w anoreksje i z moich marzeń nici,Co jest nie tak z moimi rodzicami widzą jak moge nie jeść przez tydzień a teraz mi nie wierzą i papiery są dla nich ważniejsze nisz moje zdrowie

Witam serdecznie.
Może warto porozmawiać z rodzicami jeszcze raz i dobrze opisać im swój problem. Pomyśl o wizycie u lekarza, który pokieruje Cię dalej.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ma Pani 39 lat i jak rozumiem cieszy się wszystkimi wolnościami dorosłego samodzielnego człowieka żyjącego w Polsce więc ma Pani pełne prawo sama decydować o swoim leczeniu lub nie leczeniu się, tylko od Pani zależy czy z niego skorzysta, czy nie, a zarazem określi Pani co jest dla niej ważniejsze zdanie rodziców czy własne zdrowie?