Zaburzenia odżywiania i jedzenie kompulsywne u 14-latki

Moja córka lat 14 ma problem z jedzeniem. Wmawia sobie że jest gruba, je tylko potrawy dostarczające ok. 1600 kcal. Ma jednak napady jedzenia i gdy nikt nie widzi zjada dużo słodyczy lub innych produktów. Później zaczyna ćwiczyć lub odmawia jedzenia posiłku, bo ma wyrzuty sumienia. Była pod opieką dietetyka, teraz też je 5 razy dziennie określone potrawy. Boje się że jej zachowanie jest początkiem choroby. Ma ona 171 cm wzrostu i waży 57 kg. Nie chce iść do psychologa. proszę o radę

Objawy mogą być podstawą do podejrzenia o bulimie. Dlatego zachęcam do podjęcia psychoterapii rodzinnej, która- w tym przypadku- byłaby najszybszą formą pomocy córce oraz zmiany, która jest konieczna, by objawy nie wróciły.