Zaburzenia odżywiania i napady agresji u 8-letniego dziecka

Witam. Mam 8-letniego syna.Dziecko od prawie 6 lat nie je normalnie. tzn,ma kilka wybranych dan, bez warzyw, owoców, z małą ilościa mięsa.przestawal jesc od momentu kiedy w ciagu miesiaca rozstalam sie z jego ojcem, i poszłam do pracy. Dziecko mialo napady agresji, czasami krzyczalo. w tej chwili jest bardzo ruchliwy, czasem strasznie marudny, przechodzi z takiego stanu w stan radosci. czy to moze byc depresja dziecieca? Miewa ok raz w miesiacu napadowe bole glowy, brzucha, oka i nudnosci.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę pracującego z dziećmi / młodzieżą i udać się na osobistą konsultacje.

Niestety opisywane przez Panią symptomy nie są na tyle specyficzne, aby móc określić rodzaj trudnosci. Ale nie wyklucza to występowania depresji dziecięcej. Proszę jak najszybciej udać się do psychologa dziecięcego, który podejmie pracę z synem (tym bardziej że problem trwa już bardzo długo - najwyższy czas się za niego zabrać). Pozdrawiam.