Zaburzenia odżywiania, nudności i leczenie niedokrwistości

Witam. Pytanie do lekarza rodzinnego. Od jakiegoś czasu tzn dwoch tygodni źle sie czuje lecz udaje ze jest ok, biore wit b12 jestem pod opieką hematologa lecze niedokrwistość, jestem osoba bardzo nerwowa. Zdenerwuje sie to nie moge nic jeść a jakis zapach jedzenia jest efektem wymiotow u mnie. Od dwoch dni co wieczór biore krople walerianowe. Nie chce sie tak katować co wieczor. Nie mam pojęcia co sie dzieję. :( jestem bardzo szczupla mam 43 kg i 63 cm wzrostu i 21 lat. Pomocy co robić?:(

Sugerowałabym udać się do mądrego psychologa klinicznego. Pisze Pani "udaję, że jest ok" i jednocześnie dodaje: "jestem osobą bardzo nerwową".
Jeśli Pani udaje, to przed kim? I w jakim celu?

Być może objawy o jakich Pani pisze wywołane są przez nerwicę. Uważam, że to należałoby sprawdzić dokładnie w pierwszej kolejności.

Wszystkiego dobrego!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Dzień dobry. Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą lub psychologiem celem wykonania diagnostyki. Trudności, które Pani opisuje najprawdopodobniej będą wymagały podjęcia dalszych działań terapeutycznych, ale określenie przyczyn i konkretnych wskazań będzie możliwe jedynie podczas bezpośredniej konsultacji ze specjalistą. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/