Zaburzenia odżywiania oraz bóle w klatce piersiowej podczas ataku objadania się

Dzień dobry,cierpię na zaburzenia odżywiania (okresy głodówek (mniej niż 500 kcal dziennie) i obżarstwa z nadużywaniem alkoholu (po których często mam zaparcia i bóle brzucha).Moja waga waha się od 43 kg do 50 kg przy 164 cm. Po ostatnim ataku objadania się (3 dni temu) pojawił się u mnie silny ból w klatce piersiowej i okolicach mostka, ktory nasila się przy nawet lekkim dotyku i bóle jelit, do tego ogólne osłabienie i gorączka. Lekarz przyjmie mnie dopiero za parę dni, nie wiem czy czekać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie powinna Pani czekać. Pilnie wymaga Pani oceny specjalisty psychiatry oraz lekarza POZ.