Zaburzenia odżywiania u 21-latka

Witam. Jestem młodym mężczyzną, mam 195cm wzrostu i ważę ok 60kg. W przeciągu 7 ostatnich miesięcy schudłem 15 kilogramów, odchudzałem się. Teraz boję się że wpadłem w anoreksję. Myślę ciągle o jedzeniu, liczę kalorie. Do tego nie cieszę się życiem, nie mogę spać, mam problemy z wypróżnianiem się. Mogę prosić o jakieś rady, dietę by wrócić do dawnego życia?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólnym podjęciem decyzji o leczeniu bądź skierowaniu Pana do odp. specjalisty.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.