Zaburzenia osobowości i podejrzenie bordeline

Moim problemem są zaburzenia osobowości. Mimo braku diagnozy,jestem przekonana,iż moim problemem jest tzw. borderline,kiedyś psychiatra przychyliła się do tego,niemogąc wydać diagnozy,gdyż byłam niepelnoletania. W ostatnim czasie mój stan jest wręcz krytyczny,nie radze sobie ze sobą i najprostszymi rzeczami, 'zzera' mnie wlasna głowa,jestem bezsilna. Nie wiem co robić, nie stać mnie na psychoterapię,jestem załamana swoja niemoca...

Witam
Proszę szukać doświadczonego terapeuty przyjmującego w ramach NFZ, Jeżeli nie będzie on przyjmować w Pani mieście, to może uda się w sąsiednim.

Dzień dobry, po pierwsze należny przeprowadzić profesjonalna diagnozę psychologiczną u psychologa - psychoterapeuty. Proszę poszukać w poradniach zdrowia psychicznego, poradniach leczenia nerwic, czasem również przy Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej, w Centrach Integracji Społecznej i innych jednostkach zajmujących się pomocą społeczną są zatrudnieni psychologowi, którzy prowadzą bezpłatnie terapię. Pozdrawiam.