Zaburzenia osobowości i rozdwojenie jaźni

Witam. Czy mam rodwojenie jaźni? Słysze głosy komentujące innych, obrażająca, wytykające wady. I ma jakieś zaloty gejowskie spojrze na faceta i na nie których mówi mi głos w głowie ładny albo ładne oczy itp. A mam świadomość że żaden facet mi sie nie podoba jestem w pełni hetero. I też jest problem czy jak ma się rozdwojenie jaźni to mówi się czasami coś do siebie? bo mi się zdaje że gadam znaczy te głosy tak jak by czasami gadały na głos

Witam, nie da się postawić diagnozy przez internet, myślę że objawy, które Pan opisuje wymagają konsultacji lekarza psychiatry, on oceni czy potrzebne jest Panu leczenie /terapia. Najlepiej zgłosić się do miejscowej Poradni Zdrowia Psychicznego lub skorzystać z wizyty prywatnej.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel