Zaburzenia osobowości o charakterze depresyjnym

Zdiagnozowano u mnie następujące schorzenia: Przejadanie się związane z innymi czynnikami psychologicznymi. Zaburzenia osobowości o charakterze depresyjnym. Akty autoagresji. Znacznego stopnia otyłość. Nadciśnienie tętnicze. Przepuklina brzuszna Czy kwalifikowałbym się z takimi schorzeniami na leczenie na oddziale psychosomatycznym?

Witam,
Trudno jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie ponieważ nie znam dokładnej historii Pani choroby. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i poprosić o skierowanie na oddział. Nie jestem przekonana czy konkretnie będzie możliwe przyjęcie na oddział psychosomatyczny ale hospitalizację na oddziale psychiatrycznym terapeutycznym jak najbardziej można w Pani przypadku rozważać.
Pozdrawiam