Zaburzenia osobowości u 28-latki

Chcę poddać się psychoterapii ale mam masę wątpliwości, byłam u psychiatry która wstępnie stwierdziła zaburzenia depresyjno lękowe i przepisała mi leki, powiedziała, że dalszą diagnozą będziemy zajmować się na kolejnych spotkaniach. Wydaje mi się, że mam jakiegoś rodzaju zaburzenia osobowości, nie wiem jakiego psychoterapeutę wybrać. Czy każdy psychoterapeuta z grubsza wie jak zająć się i lękami i depresją i zaburzeniami czy powinnam znaleźć kogoś kto zajmuje się konkretnie tym co mi dolega?

Witam. Warto w poszukiwaniu terapeuty zapoznać się z jego kwalifikacjami. Prawdopodobnie każdy terapeuta "z grubsza" wie jak zająć się lękami i depresja jednakże w Pani przypadku potrzebny jest ktoś kto się będzie w tym temacie specjalizował. Zachęcam do kontaktu z takim psychoterapeutą. Pozdrawiam.