Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia osobowościowe i chorobliwa zazdrość

witam,moje zaburzenia osobowosciowe wygladaja nastepujaco,reaguje alergicznie na chamstwo ze strony innych,z checia bym sie odegrala podwojnie,czasami potrafie uderzyc piescia naprzyklad w ramie lub jestem chorobliwie zazdrosna o meza,gdy powie dz.dobry innej kobiecie usmiechajac sie do niej,jestemm wybuchowa i impulsywna oraz reaguje agresywnie do kogos kto mnie atakuje podlym zachowaniem,jaki rodzaj zaburzen mam.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

8 sposobów, aby uzdrowić swój dom, czyli tajniki sztuki feng-shui

Witam,
nie można postawić takiej diagnozy w sposób szybki,ale nie o nią chodzi, lecz o znalezienie powodu Pani lęków/bo to są zachowania na podłożu lęku przed opuszczeniem/.Polecam pracę z psychoterapeutą ,zarówno nad żródłem niepokoju,jak też wszystkimi jego póżniejszymi następstwami,włącznie z agresją,wreszcie także nad zmianą przekonań,co do intencji innych osób wobec Pani.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na wizytę.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
umów wizytę 0

Witam,
Przez Internet nie może zostać postawiona diagnoza. Myślę też że diagnoza to 1 sprawa , a praca nad swoim zachowaniem to 2 sprawa. Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty, który pomoże w poradzeniu sobie z trudnościami.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety