Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 0 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia osobowościowe i chorobliwa zazdrość

witam,moje zaburzenia osobowosciowe wygladaja nastepujaco,reaguje alergicznie na chamstwo ze strony innych,z checia bym sie odegrala podwojnie,czasami potrafie uderzyc piescia naprzyklad w ramie lub jestem chorobliwie zazdrosna o meza,gdy powie dz.dobry innej kobiecie usmiechajac sie do niej,jestemm wybuchowa i impulsywna oraz reaguje agresywnie do kogos kto mnie atakuje podlym zachowaniem,jaki rodzaj zaburzen mam.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Dzień dobry, Nikt przez internet nie może diagnozować Pani trudności, bez osobistego badania. Jeżeli jednak jest Pani zainteresowana zmianą swojego przeżywania / funkcjonowania to jak najbardziej warto rozważyć podjęcie psychoterapii.

0

Witam, nie można postawić takiej diagnozy w sposób szybki,ale nie o nią chodzi, lecz o znalezienie powodu Pani lęków/bo to są zachowania na podłożu lęku przed opuszczeniem/.Polecam pracę z psychoterapeutą ,zarówno nad żródłem niepokoju,jak też wszystkimi jego póżniejszymi następstwami,włącznie z agresją,wreszcie także nad zmianą przekonań,co do intencji innych osób wobec Pani. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na wizytę.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Witam, Przez Internet nie może zostać postawiona diagnoza. Myślę też że diagnoza to 1 sprawa , a praca nad swoim zachowaniem to 2 sprawa. Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty, który pomoże w poradzeniu sobie z trudnościami. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety