Zaburzenia pamięci i koncentracji a praca na dwie zmiany

Witam! Jakiś czas temu pisałam o swoim problemie z brakiem koncentracji,kłopotami z pamięcią,wieczną sennością i huśtawką nastrojów (z przewagą depresyjnych). Zgodnie z radami-zrobiłam badania krwi.Lekarz podczas kontroli oznajmiła,że wyniki mam super,a radą na problem było:nie ma na to suplementów, więc więcej ruchu i snu (da się więcej?).Pracuję na dwie zmiany,fizycznie,ale pracy nie mogę zmienić.Jestem załamana.w wieku 23 lat na nic nie mam siły,wszystko odkładam na "jutro",wieczne zapominam

Witam,

Być może problemy z Pani nastrojem wynikają z sytuacji życiowej w jakiej Pani się znajduje. Ciężka praca wpływa na samopoczucie i zdrowie.
Warto aby zadbała Pani o swoje podstawowe potrzeby: sen, jedzenie, kontakty ze znajomymi. Praca czasami jest ucieczką od głębiej trapiących nas problemów i ucieczka w nią jest pozornym rozwiązaniem W ten sposób tworzy się błędne koło. W Gdańsku można skorzystać z psychoterapii w ramach NFZtu. Może pomóc to Pani w przyjrzeniu się sobie, w jaki sposób traktuje Pani siebie i czemu nie potrafi Pani zadbać o ważne dla siebie rzeczy.
pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza