Zaburzenia pamięci i trudności w nauce

od dziecka mam trudności w nauce obecnie mam 24 lata, i cierpię z tego powodu, psycholog stwierdził w dzieciństwie,że mam trudności w nauce,brak wiary w siebie i brak wiary w sukces i to jest niestety prawda, jestem niepełnosprawny umiarkowanie symbol choroby 0-2P, mam zaniki pamięci i zaburzenia pamięci,ale niestety Ordynator stwierdził,żebym trenował pamięć, zamiast mnie wysłać na badania, jak mam dalej żyć,leczę się od roku BEZ EFEKTÓW, cierpię zniszczono mi życie:(, zwolniono mnie z pracy:(

Witam. A ja mam wątpliwości co do pana niepełnosprawności, na ile pan gorzej o sobie myśli niż powinien. Może powinien pan rozważyć psychoterapię aby popracować nad sobą, poczuciem własnej wartości.

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii. Może Pan uzyskać wsparcie, którego Pan potrzebuje, a także pomoc z mianie, poszukiwaniu swojej drogi i możliwości rozwoju oraz odnajdowania się w życiu.

Witam,
może warto pomyśleć o terapii, skoro już w dzieciństwie stwierdzono pewne deficyty; nie wiem jakich badań Pan oczekuje, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że nic nie wniosą;
pozdrawiam