Zaburzenia pamięci po porażeniu prądem i zatrzymaniu krążenia

Mój mąż ma 31 lat i jest po porażeniu prądem w wyniku czego zostało zatrzymane krążenie , po dwóch latach wiecznych rehabilitacji chodzi znów do pracy ale ma problemy z pamięcią , jest w stanie zapamiętać tylko jeden dzień potem wszystko ucieka mu , zmieniała się też mu psychika jest zupełnie innym człowiekiem , często sie kłócimy o dzieci o dom i o inne rzeczy , myślę że jest nieszczęśliwy w naszym związku i wiele rzeczy nie pamieta

Warto skorzystać z psychoterapii małżeńskiej, która pozwoli odbudować związek w tych nowych, trudniejszych niż wcześniej warunkach. Dużo sie zmieniło od czasu wypadku męża- nie tylko on ma więcej problemów zdrowotnych, w tym z pamięcią, ale takze zmieniła się Państwa relacja przez te traumatyczne wydarzenia. Wsparcie i praca nad sobą dają szanse na poprawę.