Zaburzenia pamięci przy krwiaku mózgu

Witam! Mam problem. Mój chłopak miał wypadek samochodowy 22.11.2016. Obecnie jest wybudzony, opuchlizna schodzi, miał operacje na kolano, która sie udała. Został wybudzony po spiaczce farmakologicznj. Jednak nadal ma krwiaka mózgu ktory nie chce zejsc i zaburzenia pamieci. Raz wie ile ma lat, raz nie. Raz wie kim jestem lub jego dziadkowie, raz nie. Ile to jeszcze moze trwac? Czy pamiec mu wroci, czy bedzie pamietał wszystko? Czy jego uczucia wróca?

Zrozumiały jest Pani niepokój ,gdy kontakt z bliską osobą naraz staje się niemożliwy,niemniej jednak opis sytuacji wskazuje,.ze powoli mózg zaczyna się regenerować i tym samym przywracane są funkcje pamięciowe z okresu przed wypadkiem.Tym bardziej,że był on bardzo niedawno.Proces z Pani opisu nie wykazuje również dalszych powikłań neurologicznych,które byłyby złym zwiastunem dla zdrowienia.
Życzę cierpliwości i bycia w kontakcie z chłopakiem.

Witam Panią. Mózg ludzki to taka część naszego organizmu o której nadal jeszcze bardzo mało wiemy. To lekarze prowadzący, zajmujący się Pani chłopakiem mają najbardziej rzetelną wiedzę na temat jego stanu. Jeśli im nawet jest trudno prognozować i odpowiedzieć na Pani pytania to znaczy, że pozostaje czekać i wierzyć, że młody organizm Pani chłopaka posiada zdolność do regeneracji. Bardzo ważna wskazówką dla Pani i reszty otoczenia Pani chłopaka może być to Byście Państwo (chcąc widzieć go zdrowego i w pełni formy) nie wywierali na niego presji. To może przynieść odwrotny skutek-spowolnić proces powrotu do zdrowia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/