Zaburzenia pamięci u 19-latki

Witam. Mam 19 lat a od jakiegoś czasu zauważyłam że coś dzieje się z moją pamięcią. Nie pamiętam np tego co robiłam poprzedniego dnia, albo nie pamietam po kilku dniach o czym była przeczytana przeze mnie książka dodam jeszcze że mam problemy z nauką na przykład uczę się słówek po nauczeniu się za pare godzin nic nie pamietam. Co może być przyczyną, co powinnam zrobić ? Czy to mogą być objawy czegoś poważnego ?

Witam. Niewiele mam informacji, jednak przypuszczam, że pani organizm odczuwa przeciążenie nauką. Warto zrobić sobie przerwę na kilka dni, aby się odstresować, zacząć spacerować, chodzić na basen, na jakieś zajęcia ruchowe. Warto porozmawiać z psychologiem, z psychoterapeutą co tak " na prawdę w duszy leży". powodzenia