Zaburzenia połykania i wyniki gastroskopii a nerwica

Witam.jakis czas temu pytalam o zaburzenia polykania. Jestem szpitalu. Mialan robiona gastroskopie dzisiaj , oraz rtg przelyku z barytem. Wszystko wyszlo dobrze,w gastro tylko,jak to nazwal lekarz po ludzku "blona nie jwst gladka calkiem w przleyku tylko jakby lekko podrazniona"prawdobidobnie od nakwasoty ze stresu,albo zlej diety(ciagle pilam jogurty) lekarze mowia ze to nerwica. Dopiero po tylu badaniach dociera di mnie ze moze rzeczywiscie.. dziekuje za pomocne rady!:] teraz psychoterapia?

Witam serdecznie,
To bardzo dobrze, że nic poważnego się nie dzieje. Zdrowie somatyczne to ważna kwestia. Teraz wystarczy popracować nad swoim funkcjonowaniem, aby wyeliminować silny wpływ stresu na Pani samopoczucie i życie. Warto skorzystać z psychoterapii.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska