Zaburzenia pracy błędnika a wcześniactwo

Witam,tydzień temutrafiłem do szpitala z nudnościami zawrotami głowy i oczoplasem .Mam problem z blednikiem . Pierwszy raz byłem.W szpitalu pol roku temu z tym samym problemem . Wyniki które mi zdrobiono sa jak najbardziej w porządku , krew, rezonans itd. Dodam ze jestem miesięcznym wcześniakiem. Lekarz powiedział ze po prostu mam taki delikatny błędnik . Przed szpitalem , piłem alkohol. Moje pytanie brzmi , czy mam odstawić całkowicie alkohol i jakmam dbać o błędnik by sytuacja sieniepowtorzyla

Na ogól zaburzenia błędnikowe mają tendencję do powtarzania się.
Można udać się do laryngologa, który zajmuje się tego typu zaburzeniami, są odpowiednie ręczne manewry, które pozwalają poprawić funkcję błędnika.
Niestety niewielu jest laryngologów wykonujących te manewry.