Zaburzenia preferencji seksualnych

Witam Czy moze mi Pan/Pani doradzic czy powinienem szukac pomocy. Sadze ze mam zabyrzenia preferencji seksualnych otoz najczesciej ogladanym przezwmnie filmami sa te pokazujace akty zoofilskie oraz podgladackie. Zauwarzylem rowniez u mnie zachowania excibicionistyczne polegajace na fantazjowaniu i aktualnym osioganiu satysfakcji seksualnej gdy mam swiadomosc ze kobieta mi sie przyglada a ona mysli ze jestem tego nie swiadomy nie wiem jak dokladnie to opisac ale moje zachowanie martwi mnie.

http://www.gabinetzmian.pl

Zachęcam do konsultacji u seksuologa, bo na podstawie opisu trudno stwierdzić czy są to jeszcze niegroźne preferencje czy już poważne zaburzenia.

Pozdrawiam serdecznie