Zaburzenia procesów myślowych i problemy z wysławianiem u 23-latka

Jestem bardzo nerwowy czesto nie wiem co ze soba zrobic nie potrafie sie skupic na jednej sprawie bardzo denerwuje sie gdy chodzi o spory nie potrafie logicznie I racjonalnie odpowiadac czesto urywam slowa albo obnizam ton glosu czuje nie mal codzienne silne bicie serca nie moge usnac, nie jestem pewien siebie ale to wynika ze swidomosci ze musze sie ulepszac osobowosciowo... wolno mysle mam sklonnosci do stanow depresyjnych I ciezko sie ucze

Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatra lub psychologiem. Mam wrażenie, że potrzebuje Pan zmiany, wsparcia i poprawy samooceny, poczucia własnej wartości i pewności siebie. Diagnoza pozwoli na zaproponowanie najlepszych metod leczenia i poradzenia siebie z trudnościami.