Zaburzenia psychiczne a częste zmiany leków

Witam, Moja historia wygląda następująco: Leczę się psychiatrycznie już 9 lat. Obecnie mam 31 lat. Na początku zdiagnozowano u mnie stany depresyjno lękowe, potem lęk uogólniony, fobie społeczne, a ostatnio zaburzenia osobowości z komponentem schizoidalnym. Tają diagnozę postawiono mi w Międzyrzeczu, na oddziale zaburzeń nerwicowych. Leczę się ambulatoryjnie i jednego lekarza psychiatry, z Leszna, ale co chwilę mam zmieniane leki, ponieważ żaden mi nie pomaga...nie wiem co robić, pomocy

Witam , proponuję dodać do farmakoterapii, psychoterapię w orientacji psychodynamicznej lub psychoanalitycznej, które zakładają pracę na przyczynami zaburzeń i proponują pacjentowi stały, bezpieczny i odpowiednio długotrwały kontakt, umożliwiający efektywną i stałą zmianę.Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza