Zaburzenia psychologiczne u 23-letniej osoby

duzo oststnionczytslem o psychologii i pomiezalo mi sie wszystko w cowierzylem, jak zrobic zebym znowu mial osobowosc? czuje sie tak jakbym wszedzie podchodzil ambiwalentnie, do tego przez to nie cieszy mnie to co dawniej bo mam nowe wnioski ktore tamte przewyzszaja i jsstem jednym wielkim "nie wiem " ciagle mam wojny w glowie bo mysle i intelektualizuje wszystko i psycholog nie wie jak mi pomoc a ja nie wiem juz czym sa uczucia bo mysle ze to i tak zalezy od mysli a danych nie usune z pamieci

Witam
Jeśli myśli i zmiany, które nastąpiły wpływają na Pana codzienne funkcjonowanie w stopniu na tyle silnym, że nie może Pan wykonywać codziennych obowiązków to prosze się zgłosić do lekarza psychiatry. Z przypadku gdyby nie było, aż tak źle proszę spróbować zmienić psychologa/psychoterapeutę.
Pozdrawiam B.K.