Zaburzenia reakcji u 4-miesięcznego dziecka

Witam , moj synek ma 4 miesiace , pary razy na dzien zdarza mu sie ,,zwiesic'' jednak jak go zawolam to reaguje , widaje mi sie rowniez ze malo gaworzy polozony do lozeczka jest ciuchutko , jest rozkojarzony gdy mowie do niego patrzy sie na boki (bardzo lubi patrzec sie w strone okna) jednak go poloze go na pecach to ladnie sie patrzy i odwzaemnia usmiechem , lekarz stwierdzil ze rozwija sie dobrze chcociaz nie ma ochoty sie przekrecac trzeba mu troche w tym pomoc . Czy mam sie czym martwic?

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do neurologa aby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości.