Zaburzenia równowagi a MR głowy

Witam, Jakie mogą być przyczyny takich objawów: bujanie ciała tak jakby od wewnątrz, nawet coś w stylu takich szarpnięć, albo jakby uczucie pływania ciała od wewnątrz. MR głowy i szyi w porządku, tarczyca również, błednik też, ciśnienie też ok, badania krwi w porządku. Lekarz rodzinny już nie wie do jakiego kelarza mnie wysłać z takimi objawami. Takie coś dzieje się zupełnie bez żadnych konkretnych okoliczności.

Witam,
Jeśli zostały wykluczone wszystkie przyczyny biologiczne mogą być to objawy zaburzeń lekowych ( np. zaburzenie lęku ogólnego) lub psychosomatycznych. Proponuję kontakt z psychologiem i psychiatrą w celu podjęcia diagnostyki.