Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia równowagi, drętwienia, drżenia mięśni: jakie mogą być przyczyny tych objawów?

Witam. Od 3 lat mam zaburzenia równowagi, mrowienia, drętwienia kończyn, twarzy, dłoni oraz fascykulacje (drżenia mięśni). Miałam wykonany trzykrotnie MRI głowy, raz MRI szyji i odcinka lędźwiowego kręgosłupa, badanie błędnika, doppler tętnic szyjnych i wewnątrzczaszkowych, hormony tarczycy, EMG . Wszystkie badania są w normie. Jedynie doppler tętnic kręgowych wykazał trzykrotne zwężenie prawej tętnicy. Co może być przyczyną tych dolegliwości i co one mogą sugerować? 3 lata temu miałam niedotlenienie mózgu spowodowane uczuleniem na lek (zbyt szybko podano mi kroplówkę) - pojawiły się objawy wstrząsu anafilaktycznego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam serdecznie,
Miała Pani wykonane liczne badania, które wykluczyły schorzenia neurologiczne. Może być taka sytuacja,że badania są prawidłowe, a pomimo tego rozwija się choroba. Jak i czy napewno tak jest trudno określić. Proponuję jeszcze oznaczyć poziom wapnia. Jego nieprawidłowy poziom może dawać część z Pani objawów.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy