Zaburzenia równowagi i bolesność nóg u 46-letniej osoby

Hej, Mam pytanie chodzi o Tate mego, gdyż ma problem z nogami od 6 lat, przez ostatni czas ból się napiera oraz traci równowagę gdy stoi w miejscu. Również brak refleksu w prawym oraz lewym łokciu. Oby dwie nogi bolą oraz uczucie mrowienia, lewa noga odczuwa więcej niż prawa przy egzaminowaniu czucia. Dodam również że pacjent jest leczony w Anglii lecz bez diagnozy jak na razie od 2 lat, był wykonywany skan MRI, lecz do tej pory nic lekarze nie robią czy wiadomo co to jest ?

Aleksander Ropielewski

Na podstawie Pani opisu nie da się postawić pewnego rozpoznania. Objawy wskazują na bliżej nieokreśloną polineuropatię obwodową.