Zaburzenia równowagi i ucisk w głowie

Od 5 lat zab.równowagi ucisk w głowie, leki,napadowa tachykardia,dodat.skurcze serca zawroty głowy dziwne uczucie w dłoniach jakby były opuchnięte a nie sa i braku sil.Strach przed byciem samej domu w razie ataku. Uczucie wykrecania stop podczas chodzenia Ciągły niepokój zaburzenia koncentracji dziwny wzrok i wiele inych. W ostatnim czasie bóle barku ciągnące do łokcia i mostka.Wszelkie wyniki ok po za niedoborem pregnenolonu i boreliozy pozytywną w igm.Czy może być to bb objawy czy nerwicy ?

Witam, serdecznie
pozytywne igm może świadczyć o tym, że osoba badana zetknęła się
kiedyś z bakterią borrellia.sp lub chorował na boreliozę.
Ww objawy mogę być pochodnymi boreliozy.
Mogę też być pochodnymi nerwicy, która "lubi" mieć niezwykłe symptomy
Mogę też być na upartego symptomami tężyczki wywołanej niedoborem magnezu i wapnia spowodowanym przez stres.
Powinna Pani wykonać badania specjalistyczne.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam!
Droga pani, jeżeli badania lekarskie wykluczają przyczyny biologiczne to jak najbardziej można szukać przyczyny w emocjach. Radziłabym konsultację u dobrego psychoterapeuty i ewentualnie podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam