Zaburzenia równowagi, osłabienie mięśni, ból oczu, ciśnienie w głowie, duszności, łamliwe paznokcie i problemy z pamięcią

Witam,od kilku lat szukam przyczyny moich dolegliwości. Zaburzenia równowagi, osłabienie mięśni, ból oczu,ciśnienie w głowie,duszności,uczucie totalnego osłabienia,siwiejące włosy,sucha skóra,łamliwe paznokcie,zapominanie słów,zmniejszone libido,nadwrażliwość na wysokie temperatury i jeszcze więcej. dodam że mam obniżony cholesterol 133. moje tsh wynosi 3.14, FT4 1,07. Czy może wskazywać to na problemy z tarczycą?Dodam, ze wszystko zaczęło się kilka miesięcy po urodzeniu dziecka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.