Zaburzenia rozwojowe u 10-miesięcznego dziecka

Mój 10-cio miesięczny wnuczek "otrząsa się" od jakiegoś czasu (jak miał 3 miesiące a może wcześniej) . Czy to coś poważnego?? dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Co to znaczy "otrząsa się" ? proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam

Niestety ale podaje Pani zbyt mało danych, aby można było udzielić konkretnej porady. W pierwszej kolejności należy zgłosić swoje obawy pediatrze kierujacemu dziecko, który być może skieruje Państwa na konsultacje do neurologa.

Pozdrawiam
Joanna Gałczynska-Adamiak