Zaburzenia rozwoju u noworodka

Witam, moja siedmio tygodniowa córeczka przez dwa dni jest bardzo aktywna natomiast trzeciego dnia zdecydowanie wiecej śpi.taka zależność powtórzyła się juz trzeci raz z kolei. czy są to powody do niepokoju?dodam że przyjmuje lek verospiron -ma ASDII i PDA .przyjmuje również żelazo wit b6 i kwas foliowy ze względu na niedokrwistość.ogólnie jest wesoła kontaktowa mało placze.Dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie są to powody do niepokoju, małe dzieci są wrażliwe na zmiany otoczenia, a ich układ nerwowy cały czas się kształtuje. jeżeli jednak budzi to Pani niepokój to proszę skonsultować się z pediatrą.