Zaburzenia rytmu bicia serca u 18-latka

Witam, dziś podczas zajęć w szkole nagle serce zaczęło mi szybko bić i czasami ciężko oddychałem. Po około 60 minutach ustało. Dzieje mi się tak pierwszy raz. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu zaburzeń może być wiele, Proponuję zgłosić się do lekarza. Bez badania, wykonania EKG ciężko jest coś więcej powiedzieć. Początkowo proszę udać się do lekarza rodzinnego.