Zaburzenia rytmu serca a uczucie przeskakiwania, potykania i zamierania serca

Kardiolog stwierdzi u mnie jakis czas temu zaburzenia rytmu serca komorowe i nad komorowe ale wystepowaly one tylko kika na dzien od 2 tygodni odczuwan caly czas jakies przeskakiwania,potykania,zamieranie serca, czasami nawet lekko to zaboli,przy zmianach pozycji glebszym oduchaniu, lezeniu na lewej stronie itp, okolo 50 dziennie naliczylam.Jestem przerazona czy to cos z sercem gorszego?Nigdy tak czesto nie mialm.Kilka dziennie maks.Zaczelo sie to od kiedy mam wiecej aktywnisci fizycznej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz ekg aby móc coś więcej powiedzieć .Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.