Zaburzenia rytmu serca a zziębnięcie

zziebnicie lub wiatr w twarz wywoluja u mnie zaburzenia rytmu serca.biore opacorden i carwedilol,ale bezskutecznie.Co mozna jeszcze z ta dolgliwoscia zrobic bardzo porade ....Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety takie objawy nie są dość charakterystyczne aby można było mówić o modyfikacji leczenia na konkretne leki w tej jednostce chorobowej. Jeżeli takie objawy rzeczywiście są indukowane przez warunki atmosferyczne konieczne jest unikanie tego typu stanów.