Zaburzenia rytmu serca i duszności

od 8 lat choruje na trzepotanie przedsionków jestem po 4 ablacjach niestety nie skutecznych od jakiegos czsu doszło zwolnianie i zatrzymywanie pracy serca do 4,5 sekundy 24 listopada intanplacja stymulatora DDDR dolegliwosci spadku tetna i zwolnienia akcji serca ustapiły ale niestety pojawiły sie nowe zaburzenia i nieudało sie do dzisiaj tak ustawić rozrusznika by one znikły mimo kilku prub pojawiaja sie dusznosci kolatania zapis w rozruszniku potwierdza moje odczucia wiec jeszcze nie zwariow

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wydaje mi się, że brakuje części pytania. Jeśli nadal odczuwa Pan duszność niezbędna jest kontrola u kardiologa oraz odpowiednie ustawienie parametrów stymulatora.

Pozdrawiam.