Zaburzenia rytmu serca i epizody gorączki

zauważyłem również ze nie ma znaczenia czy mam jakis wysiłek czy nie to są przeskoki serca a robiłem z 10x ekg krew tarczyce mocz itd i wszystko jest ok byłem z tym u kardiologa i powiedziała ze nie ma podstawy zeby mnie wysyłać na cokolwiek. po osłuchaniu mnie stwierdziła ze wszystko ok do tego łapie mnie gorączka ale tylko jak się przejmę albo zdenerwuje..do tego jak się czymś przejmuje robią mi sie zimne dłonie i stopy dla mnie to dziwne ale jak zajmę sie czymś objawy znikają z gorączką włącz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry celem diagnostyki. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.