Zaburzenia rytmu serca i szmery w sercu

Witam. Z tej strony Beata. Mam 20 lat i od dziecka choruję na zaburzenia rytmu serca i szmery w sercu. Nie dawno okazało się że do tego mam jeszcze bardzo wysokie ciśnienie i za szybkie bicie serca. Czy to poważne ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie opisane dolegliwości mogą stanowić zagrożenie dla Pani zdrowia! Powinna być Pani pod stałą opieką specjalisty kardiologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.